enkvalifikacija.lt | Kvalifikacijos tobulinimas, kursai, mokymai
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Kvalifikacijos tobulinimas, kursai, mokymai

KVALIFIKACIJOS TOBULINIMAS

– Energetikos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas:

  • Elektros ( PK, VK, AK apsaugos nuo elektros kategorijos iki 400 kV).

 

Po kursų išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai pripažįstami akredituotų sertifikavimo įstaigų

Pagal LR energetikos ministro 2012 m. lapkričio 7 d. įsakymu Nr. 1-220 patvirtintą Energetikos objektus, įrenginius statančių ir eksploatuojančių darbuotojų atestavimo tvarkos aprašą, energetikos darbuotojai privalo tobulinti savo kvalifikaciją kas penkerius metus išklausydami ne mažiau kaip 16-20 akademinių valandų paskaitų.

 

MOKYMAI

– Asmens, atsakingo už vartotojo elektros ūkį mokymas. 

– Elektrotechnikos darbuotojo, įrengiančio, eksploatuojančio ir vykdančio darbus elektros įrenginiuose mokymas.

Mokymo tikslas: suteikti besimokantiems žinių, reikalingų laikant egzaminus sertifikavimo įstaigoje “Asmens, atsakingo už vartotojo elektros ūkį“ teisėms įgyti.

 Taip pat asmenims kurie neturi reikalingo išsilavinimo, tačiau pageidauja įgyti elektrotechnikos darbuotojo kategoriją, suteikti žinių ruošiantis laikyti egzaminą sertifikavimo įstaigoje PK ( pradinei ) kategorijai įgyti.

Programos skirtos pretenduojantiems dirbti:

– veiklos sritis: elektros energijos vartojimas;

– energetikos darbuotojo kategorija: asmuo, atsakingas už vartotojo elektros ūkį;

– atestavimo sritis ir suteikiamos teisės: eksploatuoti (technologiškai valdyti, techniškai prižiūrėti, remontuoti, matuoti, bandyti, paleisti ir derinti) vartotojo (įmonės ar kito ūkio subjekto) elektros įrenginius arba organizuoti ir būti atsakingam už vartotojo įrenginių eksploatavimą.

– veiklos sritis: elektros įrenginių eksploatavimas;

– energetikos darbuotojo kategorija: elektrotechnikos darbuotojas vykdantis darbus elektros įrenginiuose;

– atestavimo sritis ir suteikiamos teisės: eksploatuoti ( technologiškai valdyti, techniškai prižiūrėti, remontuoti, matuoti, bandyti, paleisti ir derinti) elektros įrenginius. Suteikiamos teisės vykdyti darbų vadovo, darbų vykdytojo, prižiūrinčiojo ir ar brigados nario funkcijas. 

– Mokymas vykdomas pagal suderintas programas.

– Po mokymų dalyviams išduodamas mokymo paslaugų teikėjo nustatytos formos pažymėjimas apie išklausytą mokymo programą ir organizuojamas energetikos darbuotojų atestavimas.

 

Paraiška kvalifikacijos valandoms

Paraiška mokymui

 

Išsamesnė informacija:

Tel. +370 698 34471

info@enkvalifikacija.lt